Zhotovení profesionálních fotografií v příjemné a klidné lokalitě nedaleko Brna v obci Šlapanice (vzdálené cca 8 km od centra města).Mapa a GPS souřadnice naleznete ZDE.

Celodenní zážitkové focení

Focení žen mě baví a naplňuje,  proto se zaměřuji především právě na něj. Na focení „obyčejných“ žen tzv. NEMODELEK, které nemají žádné nebo malé zkušenosti s focením a chtějí prožít celodenní zážitkové focení. Svoji práci beru velice vážně a aby v průběhu dne vznikly co nejprofesionálnější fotografie, denně fotím jen jednu zákaznici, nikdy více!  Nejedná se o fofr dvouhodinové focení, kdy před Vámi je fronta a po Vás také. Jedná se o celodenní zážitkové focení, kdy Vás navedu jak pózovat, jak se tvářit a co si obléci. Výsledkem profesionálního studiového focení jsou pak fotografie co vidíte v gallerii. Ve studiu s Vámi jsem já i vizážistka-kadeřnice, která je tu po celou dobu focení, budeme spolu trávit cca 6 hodin čistého času. Pro mě osobně je to jen půlka práce, ta druhá začíná u PC výběrem a post procesem, který někdy zabere také více jak 8 hodin. Takže jak vidíte, za konečným výsledkem fotografií je spoustu hodin odvedené práce. Nejrozšířenější mojí klientelou jsou ženy od věku 25 do 40 let. Fotografie se Vám snažím vždy 3x až 4x obměňovat, aby byli různorodé k čemuž je zapotřebí technická vybavenost a znalost.

Neočekávám od Vás bezchybnou pleť, dokonalé tělo, ani pózy střižené jako z časopisu. Jste nemodelky a já to plně respektuji. Každou z Vás navedu při focení tak, aby byly skryty nedokonalosti a do popředí vystoupily Vaše přednosti. A věřte, že je máte! Ženy, které zde vidíte v galerii, jsou ženy jako Vy, sekretářky, asistentky, zdravotní sestry, prodavačky, podnikatelky, studentky s nedostatky, ale také s přednostmi, které jsme se při focení snažily vyzdvihnout do popředí! V našem studiu se snažíme z /obyčejných/ dívek, slečen, maminek či dam, udělat ženy hodné titulních stránek magazínů.

Pro případné dotazy mě neváhejte kontaktovat pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
telefonicky na čísle: +420 608 107 778

NA FACEBOOKU
NA INSTAGRAMU